shopping cart

Nákupní košík

0 položka(y) - 0 Kč

Obchodní podmínky

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající:  Ludmila Veselá, IČO: CZ 485413038, DIČ: 12982989

U Koupaliště 1455

565 01 Choceň

 

Prodávající se zavazuje vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu uvedenou v této objednávce do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky.
V případě, že by u zboží byla výslovně uvedena jiná doba expedice, vyhrazuje si prodávající vyřídit objednávku právě v této maximální lhůtě.
Prodávající si dále vyhrazuje právo nevyřídit objednávku v případě, že je udaná adresa zjevně chybná, dále potom v případě, že zákazník opakovaně nevyzvedl předchozí zásilky, nebo neuhradil předešlé faktury za zboží či služby.
Za závaznou objednávku je považována každá objednávka, do tří hodin o svého přijetí prodávajícím.
Prodávající se zavazuje použít osobní údaje nakupujícího pouze k vyřízení objednávky.

Práva a povinnosti nakupujícího

Nakupující se zavazuje uvést pravdivé údaje, zejména potom adresu, na kterou má být objednané zboží expedováno.
Nakupující se dále zavazuje odebrat a uhradit závazně objednané a následně zaslané zboží, včetně všech souvisejících poplatků, uvedených v objednávce (balné, poštovné, dobírka).
Dle úpravy Občanského zákoníku č. 367/2000 má nakupující do 14 dnů od převzetí zboží právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu.
Nakupujícímu tím vzniká nárok na vrácení částky, kterou za toto zboží zaplatil (vyjma úhrady poštovného, balného ), pokud naplní následující podmínky:

  1. vrácené zboží nesmí být znehodnocené nebo poškozené, pokud je součástí publikace multimediální nosič, mělo by být zřejmé, že nebyl používán (neporušený obal nosiče),
  2. nakupující doručí osobně nebo poštou zboží na adresu kamenného obchodu, nezbytné také je, aby zákazník doložil svůj nákup fakturou.

 

 

Powered by OpenCart
Knihkupectví Luvela © 2023